Yüzme bebeklerin bazı öneli gelişim becerilerini kazanması ve aynı zamanda da eğlenmesi için eğitici bir yoldur. Bebeklerin özgüven, saygı ve bireyselleşme duygusunu kazanmasına yardımcı olan bebeklere yüzme eğitimi, ebeveynler ve uzman eğitmen kadromuzla birlikte verilir. Bu eğitim sayesinde bebeklerin çok sık kullanmadıkları kasları çalışmaya başlar, motor fonksiyonları, kordinasyon becerileri, ve dengeleri gelişir. Hepsinden önemlisi ebeveyn ve bebek için oldukça eğlenceli birbirini tanıma ve kaliteli zaman geçirme etkinliğidir.

Bu eğitim sırasında ebeveynler bebeği doğru pozisyonda tutma, suya giriş ve çıkış, nefes kontrolü ve su üstünde durma gibi temel yüzme yetileri kazanılır. Bunun yanı sıra su güvenliği yetileri de ebeveynlere verilerek bebekler için bir yol gösterici olmaları sağlanır.

Nerede?

İstanbul Avrupa Yakası’nda Taksim Elite World Hotels (kapalı havuz), İstanbul Anadolu Yakası’nda Sancaktepe Fitness Venue, Queen Hotel & Spa, Bayramoğlu Cuci Hotel (açık havuz) anlaşmalı havuzlarımızda

Haftanın 7 Günü Randevu ile 07:00 – 22:00 Arası
Fitness Venue: haftaiçi 07.00 – 22.00 aftasonu 08.00 – 20.00
Taksim Elite: 14.000-22.00
Quenn: haftaiiçi 07.30 – 22.00 (ayrıca) haftaiçi her gün 11.00-15.00 arası kadın saati)

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.